Gdańsk, Rajska

lokalizacja: Gdańsk, Rajska

3 600 PLN

72 PLN / m2

Opis nieruchomości

OFERTA W PRZYGOTOWANIU 

Mieszkanie 2 pokojowe
Opłaty: 500zł

Lokalizacja:

Gdańsk Śródmieście to tętniące życiem centrum miasta, przez które przepływa najbardziej rozpoznawalna w północnej Polsce rzeka Motława, nadająca wyjątkowy klimat tej okolicy.
Dzielnicę charakteryzuje niezwykle atrakcyjna okolica, bliskość większości ważnych zabytków Gdańska i wyjątkowo bogate zaplecze handlowo-usługowe.
Na wyciągnięcie ręki znajdziemy ulicę Długą z symbolem Gdańska- fontanną Neptuna, zabytkowy Żuraw, wiele muzeów, Filharmonia Bałtycka, Akademia Muzyczna i Gdańska Marina.
KOMUNIKACJA:
Także komunikacja jest tu najbardziej rozwinięta w mieście, mamy dostępnych większość linii autobusowych miejskich, dworzec PKS i PKP (obsługujący również pociągi ekspresowe oraz szybką kolej miejską), a także krzyżują się tu niemal wszystkie linie tramwajowe.
Łatwy i szybki dojazd do Obwodnicy Południowej oraz Obwodnicy Trójmiejskiej, dzięki czemu sprawnie dotrzemy do centrów biznesu, lotniska, Gdyni czy Sopotu.Wynagrodzenie dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie.

Kontakt do opiekuna:

Property Gold

Dorota Rynko
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.