Duże mieszkanie w samym sercu Sopotu

lokalizacja: Sopot, Józefa Czyżewskiego

2 000 000 PLN

16 949 PLN / m2

Opis nieruchomości


ATUTY:

gotowiec inwestycyjny,
- mieszkanie idealne pod inwestycję na wynajem krótkoterminowy, 
- możliwość podziału mieszkania na 2 apartamenty bądź kilka mniejszych
- mieszkanie w samym sercu Sopotu,
- 100 m do deptaka Monte Cassino, 
- 400 m  do PKP/SKM, 
- 550 m do mola. 

BUDYNEK:

Kamienica przedwojenna powstała w 1905 roku, po remoncie kapitalnym, z odrestaurowaną i częściowo docieploną elewacją, nowym dachem i pięknie odrestaurowaną klatką schodową.
Obiekt monitorowany na zewnątrz jak i wewnątrz budynku na parterze.

MIESZKANIE:

Mieszkanie o powierzchni całkowitej 118 m2 (107,65m2 powierzchni użytkowej) i wysokości 3,30 m usytuowane jest na 2 piętrze inwestycji i składa się z:

- 6 pokoi, 
- 5 łazienek, 
- 2 przedpokoi (przekształconych na 2 aneksy kuchenne),
- wiatrołapu,
- werandy,
- balkonu
- spiżarni.

Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymieniona została stolarka drzwiowa i okienna. Wymieniona instalacja elektryczna, hydrauliczna, gazowa i wentylacyjna. Ogrzewanie centralne.

Duże możliwości aranżacyjne dzięki 2 przyłączom kanalizacyjnym. Możliwość podziału mieszkania na 2 apartamenty bądź kilka mniejszych, powiększenia wybranych pomieszczeń o zabudowę balkonu, a także o sąsiednie korytarze, pokoje czy łazienki poprzez łatwą likwidację ścian działowych z karton-gipsu. Wszystkie oryginalne ściany zostały zachowane.

LOKALIZACJA:

Sopot należy do najbardziej prestiżowych dzielnic całego Trójmiasta - głównie dzięki swojemu nadmorskiemu położeniu oraz najdłuższemu Molo na Bałtyku. Sercem dzielnicy jest najsłynniejszy deptak w Polsce - Bohaterów Monte Cassino - tętniący życiem przez cały rok. Znajdziemy tu niezliczone kawiarnie, kluby, restauracje. Nieprzypadkowo to centrum rozrywkowe całego Trójmiasta.

Ulica Józefa Czyżewskiego położona jest w sercu Sopotu, sąsiaduje z ulicą Monte Cassino i łączy z ulicą Obrońców Westerplatte.

DODATKOWE INFORMACJE:

- pokoje z łazienkami, 
- ogrzewanie centralne,
- do mieszkania przynależą 2 piwnice oraz strych i wózkarnia na parterze,
- wszystkie okna znajdują się od wschodniej strony, cichej okolicy, z widokiem w kierunku morza (widać horyzont),
- istnieje możliwość dokupienia murowanego garażu (cena do uzgodnienia) o powierzchni działki 20m2 (wykupiony grunt) z przyłączem elektrycznym, z dodatkowym miejscem parkowanym pod jego bramą wjazdową, znajdującego się na ogrodzonym podwórzu zamykanym bramą, zaraz obok kamienicy,
- ogólnodostępne miejsca postojowe znajdują się na podwórzu oraz przy ulicy budynku.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Kontakt do opiekuna:

Property Gold

Paulina Gałecka
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.