Gdańsk, Świętokrzyska

lokalizacja: Gdańsk, Świętokrzyska

540 791 PLN

10 050 PLN / m2

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI (2.A.4.05):
- nowe osiedle
- siłownia plenerowa
- przestronny balkon (9m2)
- okna od strony północno-wschodniej
- kupujący nie płaci prowizji
- brak podatku PCC

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 53.81m2

Kameralna inwestycja mieszkaniowa dewelopera Murapol - Osiedle Ambro realizowana jest w zielonej części Gdańska, w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Komfortowi mieszkania sprzyjać będą także innowacyjne rozwiązania, w tym znajdujący się w standardzie pakiet antysmogowy oraz możliwość skorzystania z rozwiązania inteligentnego domu.

Wygodę w codziennym życiu mieszkańców zapewni rozwinięta infrastruktura drogowo-komunikacyjna, a także liczne punkty handlowo-usługowe oraz placówki oświatowe. Murapol Osiedle Ambro to idealna propozycja dla osób szukających mieszkań zarówno na własne potrzeby, jak również w celach inwestycyjnych.

Każde mieszkanie będzie posiadać balkon. Natomiast na parterach zaprojektowano tarasy z zielonymi ogródkami.
Ciche i szybkie windy wewnątrz budynku pozwolą sprawnie poruszać się między piętrami. Dla mieszkańców posiadających samochody przewidziano liczne miejsca postojowe - zarówno naziemne, jak i w podziemnych halach garażowych. Na terenie osiedla zaprojektowano małą architekturę oraz liczne zielone nasadzenia. Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano siłownię plenerową oraz ogrody deszczowe.

W sprzedaży dostępne są mieszkania o metrażach od 27.89m2 do 66.06m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Odbiór mieszkań: I Kwartał 2024r


Zapraszam do kontaktu!

Kontakt do opiekuna:

Property Gold

Dorota Rynko
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa