Nowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie!

lokalizacja: Gdańsk, Świętokrzyska

350 889 PLN

10 850 PLN / m2

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI (1.A.2.10):
- nowe osiedle
- siłownia plenerowa
- przestronny balkon (4,5m2)
- okna od strony zachodniej
- kupujący nie płaci prowizji
- brak podatku PCC

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32,34m2

Kameralna inwestycja mieszkaniowa dewelopera Murapol - Osiedle Ambro realizowana jest w zielonej części Gdańska, w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Komfortowi mieszkania sprzyjać będą także innowacyjne rozwiązania, w tym znajdujący się w standardzie pakiet antysmogowy oraz możliwość skorzystania z rozwiązania inteligentnego domu.

Wygodę w codziennym życiu mieszkańców zapewni rozwinięta infrastruktura drogowo-komunikacyjna, a także liczne punkty handlowo-usługowe oraz placówki oświatowe. Murapol Osiedle Ambro to idealna propozycja dla osób szukających mieszkań zarówno na własne potrzeby, jak również w celach inwestycyjnych.

Każde mieszkanie będzie posiadać balkon. Natomiast na parterach zaprojektowano tarasy z zielonymi ogródkami.
Ciche i szybkie windy wewnątrz budynku pozwolą sprawnie poruszać się między piętrami. Dla mieszkańców posiadających samochody przewidziano liczne miejsca postojowe - zarówno naziemne, jak i w podziemnych halach garażowych. Na terenie osiedla zaprojektowano małą architekturę oraz liczne zielone nasadzenia. Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano siłownię plenerową oraz ogrody deszczowe.

W sprzedaży dostępne są mieszkania o metrażach od 27.89m2 do 66.06m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Odbiór mieszkań: I Kwartał 2024r


Zapraszam do kontaktu!

Kontakt do opiekuna:

Property Gold

Dorota Rynko
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa