Dwupokojowe mieszkanie w zielonym sąsiedztwie

lokalizacja: Gdańsk, Władysława Jagiełły

358 938 PLN

10 200 PLN / m2

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI (5.A.1.10):
- nowe osiedle
- przestronny balkon(taras 4,5m2)
- okna od strony zachodniej
- kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC

Inwestycja mieszkaniowa dewelopera Murapol - Osiedle Novelo, która powstanie przy ul. W. Jagiełły w spokojnej, południowej części Gdańska. Wygodę w codziennym życiu mieszkańców zapewni rozwinięta infrastruktura drogowo-komunikacyjna, a także liczne punkty handlowo-usługowe.

Dla wygody i komfortu przyszłych mieszkańców w inwestycji wdrożymy pakiet eco zawierający m.in. stację ładowania samochodów elektrycznych oraz technologię HMS, a także pakiet antysmogowy w standardzie każdego lokalu. Na terenie osiedla powstaną ogrody deszczowe, a cały obszar zostanie zagospodarowany starannie dobraną zielenią.

Do każdego mieszkania na piętrze przynależy przestronny balkon, a do tych na parterze taras. Optymalna liczba miejsc postojowych zapewni wygodę zmotoryzowanym. Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego, a plac zabaw umili wolny czas najmłodszym mieszkańcom.

Murapol Osiedle Novelo to idealna propozycja dla osób szukających mieszkań zarówno na własne potrzeby, jak również w celach inwestycyjnych.

W sprzedaży dostępne są mieszkania o metrażach od 28.37 m2 do 68.36 m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Odbiór mieszkania przewidywany na IV Kwartał 2023r.

Zapraszam do kontaktu!

Kontakt do opiekuna:

Property Gold

Dorota Rynko
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa