2 pokoje na IV piętrze ! Bez prowizji!

lokalizacja: Gdańsk, Pastelowa

358 000 PLN

10 502 PLN / m2

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI (5.64)
- nowe osiedle
- antybakteryjne lampy, urządzenia do dezynfekcji powietrza
- panele fotowoltaiczne
- sala rekreacji 
- park Oruński (12 minut rowerem)
- balkon (5,53 m2)
- okna od strony zachodniej
- kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC

Osiedle Pastelowe - poznaj inwestycję
Osiedle Pastelowe wyróżnia się dbałością o prywatność, spokój i bezpieczeństwo mieszkańców. Wśród zastosowanych rozwiązań na uwagę zasługuje zastosowanie ponad 30-metrowych odległości między budynkami oraz ekologiczne propozycje takie jak domki dla owadów, panele fotowoltaiczne, czyli instalacje odnawialnych źródeł energii oraz oszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych. Wewnątrz budynków zaprojektowano nowoczesne lampy antybakteryjne oraz urządzenia do dezynfekcji powietrza. W ramach bezpieczeństwa przyszłych lokatorów teren osiedla zostanie wyposażony w zewnętrzny monitoring i domofony. W drugim etapie inwestycja oferuje 350 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 36 do 62 mkw. Lokale są bezpieczne, praktyczne i komfortowe oraz posiadają przydomowe ogródki lub prywatne balkony. Deweloper przygotował możliwość skorzystania z usług wykończenia pod klucz, dzięki czemu przyszły właściciel będzie mógł wprowadzić się do gotowego do zamieszkania lokalu.

W sprzedaży dostępne są mieszkania o metrażach od 34,09 m2 do 70,88 m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Odbiór mieszkania przewidywany na IV kwartał 2024r.

Dostępne miejsca postojowe w hali garażowej oraz miejsca postojowe, komórki lokatorskie.

Interesują Cię inne nieruchomości 1-2-3 pokojowe zadzwoń ! Posiadamy w ofercie więcej ofert :)

Zapraszam do kontaktu!

Kontakt do opiekuna:

Property Gold

Dawid Spierewka
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.