2 pokoje z ogródkiem ! Bez prowizji !

lokalizacja: Gdańsk, Potęgowska

445 000 PLN

11 128 PLN / m2

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI (A.2)
- nowe osiedle
- przestronny ogród (11,35 m2)
- okna od strony zachodniej
- kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC

Neo Jasień - poznaj inwestycję
Inwestycja Neo Jasień to nowoczesne osiedle, które wyróżnia się proekologicznymi rozwiązaniami. Na dachach budynków znajdą się panele fotowoltaiczne, natomiast na terenie osiedla zaplanowano lampy antywirusowe i antybakteryjne, a także starannie zaprojektowaną zieleń z roślinami produkującymi tlen. Na terenie inwestycji uwzględniono także wspólne przestrzenie dla mieszkańców, w tym plac zabaw dla dzieci. Mieszkańcy, którzy posiadają samochód, będą mieli do dyspozycji miejsca postojowe w hali garażowej. Deweloper przygotował również komórki lokatorskie. Inwestycja składa się ze 104 mieszkań o powierzchni od 34 do 71 mkw., które można zakupić w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz.

Osiedle NEO Jasień  to idealna propozycja dla osób szukających mieszkań zarówno na własne potrzeby, jak również w celach inwestycyjnych.

W sprzedaży dostępne są mieszkania o metrażach od 26,63 m2 do 60,99 m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Odbiór mieszkania przewidywany na II kwartał 2024r.

Dostępne miejsca postojowe w hali garażowej oraz miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Interesują Cię inne nieruchomości 1-2-3 pokojowe zadzwoń ! 

Zapraszam do kontaktu!

Kontakt do opiekuna:

Property Gold

Dawid Spierewka
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.