Działka w Kościerzynie 200 m od jeziora

lokalizacja: Kościerzyna, Świerkowa

270 000 PLN

185 PLN / m2

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dwie działki w Kościerzynie o łącznej powierzchni 1 459 m

ATUTY:

- 200 metrów od jeziora Wierzysko,
- 1,5 km od dworca PKP, 2 km od centrum,
- bliskość terenów zielonych

LOKALIZACJA:
Powiat kościerski określany mianem "Serce Kaszub" położony jest na Pojezierzu Kaszubskim. Działka znajduje się w mieście Kościerzyna leżącym w południowej części Pojezierza Kaszubskiego. Miasto położone jest przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 20, drogi wojewódzkiej nr 214 i drogi wojewódzkiej nr 221. 
Dzięki walorom krajobrazowym miasto jest popularnym centrum turystycznym. 

W sąsiedztwie działki znajduje się jezioro Wierzysko, zlokalizowane około 200 m od przedmiotowej nieruchomości. W najbliższej okolicy dominuje zabudowa mieszkalna jednorodzinna oraz tereny niezabudowane rolne i leśne. Pełna oferta handlowo - usługowa, medyczna i oświatowa jest oddalona około 2 km, dworzec PKP o około 1,5 km. 

DZIAŁKA 1: 
O powierzchni 948 m2 o kształcie trapezowym. Działka jest niezabudowana, teren jest ogrodzony. Wjazd na działkę odbywa się poprzez bramę. Nieruchomość uzbrojona w przyłącze kanalizacyjne oraz ujęcie wody z hydroforem. W południowej granicy znajduje się sieć energetyczna, w dalszej odległości poza granicami działki dostępna sieć wodociągowa. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. 

Na działce obowiązuje plan miejscowy - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca

DZIAŁKA 2:
O powierzchni 511 m2 o kształcie równoległoboku. Działka niezagospodarowana.


Działka rolna. 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU!

Film o nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Property Gold

Dorota Rynko
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.